Najdrahšie hotely v Európe

Každý si svoju dovolenku predstavuje inak. Niekto si rád zbalí jeden batoh a ide na dobrodružnú dovolenku bez rezervovaného ubytovania. Avšak niektorí si chcú užiť čo najviac luxusu bez ohľadu na cenu. Ak patríte k druhej skupine, práve pre vás je tento článok. Nájdete tu niečo o najdrahších hoteloch v Európe dostupných pre bežných ľudí a približný popis služieb, ktoré v nich poskytujú.

bazen, najdrahsie hotely, hotely v europe (6)

Royal Penthouse, Hotel President Wilson, Geneva

Tento apartmán je bez akýchkoľvek pochybností na vrchole rebríčka luxusných hotelov v Európe. Za cenu okolo 60 tisíc švajčiarskych frankov dostanete 12 spální so samostatnými kúpeľňami, ktoré majú spolu rozlohu takmer 1700m2. Tento apartmán zaberá celé vrchné poschodie hotela, takže máte zabezpečený 360° výhľad na okolitú prírodu. Ak sa tu chcete ubytovať, môžete sa tešiť na vlastného komorníka, samostatný výťah, najväčší televízor na svete a aby ste sa nebáli o svoje zdravie, aj nepriestrelné okná.

Penthouse Suite, Hotel Martinez, Cannes

Síce poskytuje iba tretinu spální v porovnaní s prvým hotelom, avšak luxus služieb poskytovaných v hoteli Martinez ho dostal na druhé miesto zoznamu najdrahších hotelov v Európe. Hlavnou súčasťou tohto apartmánu je vonkajšia terasa s rozlohou 290m2, ktorá poskytuje nádherný výhľad na more. Kto si počas svojej dovolenky na Francúzskej riviére potrpí na mramor v kúpeľni, vlastného komorníka, jacuzzi, saunu a má približne 28 tisíc eur nazvyš, môže stráviť jednu noc v tomto luxusnom apartmáne.

Royal Penthouse, The Corinthia Hotel, Londýn

Royal Penthouse v hoteli Corinthia je najväčším apartmánom v Londýne. Je tvorený dvomi poschodiami spojenými točitým schodiskom. K luxusu prispieva strešná terasa, z ktorej je nádherný výhľad na celý Londýn. Ručne vyrobený nábytok dodáva interiéru jedinečnú atmosféru luxusného paláca. Za 24 tisíc eur k apartmánu dostanete aj súkromnú vínnu pivnicu a privátne wellness služby.

La Suite Shangri-La, Shangri-La Hotel, Paríž

Opäť sa vraciame do Francúzska, avšak tentokrát do hlavného mesta. Za 16000€ si môžete kúpiť jednu noc v tomto modernom apartmáne zariadenom v štýle Pierre-Yves Rochon. 220m2 interiéru je doplnených o terasu s rozlohou 100m2, ktorá obyvateľom ponúka jedinečný výhľad. Eiffelova veža vám bude pripadať ako sused a pohľad na Seinu s jej mostami z tejto terasy sa považuje za jeden z najkrajších v celom Paríži. Aj tento fakt pomohol k tomu, že Shangri-La sa zaradil medzi najdrahšie hotely v Európe.

400400

Ak máte veľa peňazí a chuť cestovať po Európe, toto sú najluxusnejšie možnosti. Podľa obrázkov by ste to možno nepovedali, ale ak tieto apartmány zažijete na vlastnej koži, pochopíte prečo sa radia medzi najdrahšie hotely v Európe.

Lacne letenky do sveta? Klikaj tu

Aký užitočný bol tento príspevok?

Kliknutím na hviezdičku ju ohodnotíte!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 20

Zatiaľ žiadne hlasy! Buďte prvý, kto ohodnotí tento príspevok.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on reddit
Reddit

Dostávajte najvýhodnejšie ponuky

Kategórie

Akciové letenky

washington letenka
Od 355€

Praha ↔ WASHINGTON

Od: 20 júna, 2022

Do: 28 júna, 2022

vietnam
Od 579€

Viedeň ↔ VIETNAM

Od: 20 augusta, 2022

Do: 19 decembra, 2022

Viedeň ↔ MADRID
Od 20€

Viedeň ↔ MADRID

Od: 1 apríla, 2022

Do: 30 júna, 2022

Menu