PCR test na COVID-19

Spoľahlivé PCR testovanie za najvýhodnejšie ceny v Bratislave už od 36,90 €

Kedy treba test na COVID-19?

Pred cestou

Test na COVID-19 je potrebný pri vstupe do väčšiny krajín alebo pri prechode cez určité krajiny. Zoznam krajín a podmienky vstupu sa menia preto odporúčame pred cestou skontrolovať stránku:

TU

Po návrate

Test na COVID-19 je potrebný aj po návrate zo zahraničia (aj zo zelených krajín), aktuálny zoznam a podmienky nájdete na:

TU

V prípade podozrenia

Ak chcete mať istotu, že ste zdraví aj pri bezpríznakovosti (napríklad kvôli blízkym) môžete si test nechať urobiť aj preventívne - PCR testy odhaľujú aj minimálnu prítomnosť vírusu.

Priebeh testovania

Najspoľahlivejšou metódou diagnostikovania koronavírusu v tele sú PCR testy, ktoré odhaľujú prítomnosť vírusu s relevantným výsledkom. Ide o vysoko citlivú a komplikovanú metódu, pričom na odhalenie vírusu postačuje jediná čiastočka prítomna vo výtere z nosohltanu. PCR testy odhaľujú prítomnosť genetickej informácie vírusu SARS-CoV-2, teda prítomnosť špecifickej vírusovej RNA s najvyššou presnosťou.

Objednajte sa na PCR test so zľavou

Raj dovoleniek vám prináša možnosť testovania PCR-RT s výsledkom do 26 hodín. Certifikát je k dispozícii v SK/ENG/DE jazyku prostredníctvom sms alebo emailu.

RT-PCR test

1 TEST
36
90
  • Presné aj pri bezpríznakovosti
  • Výsledok do 26h vo forme SMS a emailu
  • Certifikát SK/ENG/DE
  • Odhaľuje aj minimálnu prítomnosť vírusu
Obľúbené

Slinný RT-PCR test

1 TEST
39
90
  • Neinvazívna forma PCR-RT testu
  • Výsledok do 26h vo forme SMS a emailu
  • Certifikát SK/ENG/DE
  • Rovnocenný klasickému odberu výterom

Odberné miesta

Sky Park

Bratislava

Továrenská 14, 811 09 Bratislava

Digital Park

Bratislava

Einsteinova 19, Digital Park II

Pokyny a dôležité informácie pred testom

PCR testovanie na ochorenie COVID-19 je určené pre dospelých a deti od 6 rokov. Ak potrebujete otestovať mladšie deti, odporúčame poradiť sa s pediatrom. Pre deti do 6 rokov odporúčame slinné testy.

Menu